Csíráztatás, szaporítás

A növények nevelése csíráztatástól a felnőtt korig. Mesterséges környezet kialakítása, fűtés, világítás , öntözés, párásítás.
Alpha
Kapcsolat:

Re: Csíráztatás, szaporítás

HozzászólásSzerző: Alpha » 2021.02.16. 22:53

Dobakvasas írta: ... ha már csinálok valamit azt próbálom jól de mivel nektek nagyobb tapasztalatok van már ebben ...
De remélem a későbbiekben én is megtudom osztani a tapasztalatom mással ha épp szükség lesz rá!

Pontosan ez volt a cél. Összegyűjteni a tapasztalatokat és megosztani. :mrgreen:

Alpha
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Alpha » 2021.02.16. 22:58

Dobakvasas írta:Ez az első hogy a magok nem a kukában hanem elültetve végzik. :D ...

Dicséretes dolog, menni fog! ;)
Szerintem, Mindannyiunknak van/vannak "csak úgy próbából" csíráztatott magból nevelt növényünk/növényeink. ... És talán a legnagyobb becsben tartottak is ezek. :lol:

Dobakvasas
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Dobakvasas » 2021.02.17. 06:18

Alpha írta:
Dobakvasas írta:Ez az első hogy a magok nem a kukában hanem elültetve végzik. :D ...

Dicséretes dolog, menni fog! ;)
Szerintem, Mindannyiunknak van/vannak "csak úgy próbából" csíráztatott magból nevelt növényünk/növényeink. ... És talán a legnagyobb becsben tartottak is ezek. :lol:

Ha sikerül mindenképp !! Plusz a családból már többen is érdeklődtek utána hogy majd szeretnének kapni belőle... :lol:
"Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentő példának."

Vissza: “Csíráztatás, szaporítás, mesterséges környezet”