Csevegő

Ide tölthetsz fel tájakat, természeti jelenségeket és a vicces képeket.
Avatar
Encsike
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2015.06.24. 19:12
Kapcsolat:

Re: Csevegő

HozzászólásSzerző: Encsike » 2017.06.29. 22:02

Boni elhiszem neked.
Adrenn képét nézve nem is kételkedek.Gyönyörűséges teremtmények.
Köszi Adrenn, szupi kép lett a harciállásos bogárkától.

1adrenn1
Hozzászólások: 482
Csatlakozott: 2017.01.04. 22:54
Kapcsolat:

Re: Csevegő

HozzászólásSzerző: 1adrenn1 » 2017.06.29. 22:23

Boni elhiszem neked.
Adrenn képét nézve nem is kételkedek.Gyönyörűséges teremtmények.
Köszi Adrenn, szupi kép lett a harciállásos bogárkától.
Köszönöm . :)

Persze utána én is felraktam őt egy fára.
Csatolmányok
20170608_100639-1-1.jpg
20170608_100639-1-1.jpg (755.7 KiB) Megtekintve 8020 alkalommal

Avatar
Boni
Hozzászólások: 4867
Csatlakozott: 2015.02.20. 17:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Csevegő

HozzászólásSzerző: Boni » 2017.06.30. 06:31

Boni elhiszem neked.
Adrenn képét nézve nem is kételkedek.Gyönyörűséges teremtmények.
Köszi Adrenn, szupi kép lett a harciállásos bogárkától.
Köszönöm . :)

Persze utána én is felraktam őt egy fára.
8-) :D
"A növekedés nem jár lármával" ;)

Avatar
palmaoazis
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2015.02.20. 18:14
Tartózkodási hely: Kapuvár
Kapcsolat:

Re: Csevegő

HozzászólásSzerző: palmaoazis » 2017.07.08. 11:35

Csak én érzem,vagy valóban belaposodott a fórumunk. Ahogy nézem a facebook vízió mindennél erősebb. Sajnálom,pedig az igazi szakmaiságot itt a fórumon lenne jó folytatni,nem pedig ott a sokmillió csoportban . Én személy szerint sajnálom. Itt a nyár és napi hozzászólás alig van. Szakmai meg még annyi sem.

Avatar
palmaoazis
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2015.02.20. 18:14
Tartózkodási hely: Kapuvár
Kapcsolat:

Re: Csevegő

HozzászólásSzerző: palmaoazis » 2017.07.08. 11:36

Magamat figyelve is sajnos azt vettem észre,hogy a facen 5x több időt töltök mind itt.

Avatar
Boni
Hozzászólások: 4867
Csatlakozott: 2015.02.20. 17:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Csevegő

HozzászólásSzerző: Boni » 2017.07.08. 18:01

Magamat figyelve is sajnos azt vettem észre,hogy a facen 5x több időt töltök mind itt.
Miért? 8-)
"A növekedés nem jár lármával" ;)

Avatar
Boni
Hozzászólások: 4867
Csatlakozott: 2015.02.20. 17:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Csevegő

HozzászólásSzerző: Boni » 2017.07.08. 18:13

Csak én érzem,vagy valóban belaposodott a fórumunk. Ahogy nézem a facebook vízió mindennél erősebb. Sajnálom,pedig az igazi szakmaiságot itt a fórumon lenne jó folytatni,nem pedig ott a sokmillió csoportban . Én személy szerint sajnálom. Itt a nyár és napi hozzászólás alig van. Szakmai meg még annyi sem.
Nem kell sajnálni, meg kell próbálni szakmaisággal feldobni. ;)
Holnap pl.,ha felteszek egy érdekes dolgot a kaktusz topikba, biztos vagyok benne, hogy Kurdilaci válaszolni fog előbb utóbb, de más szakértők vagy nem szakértők átlépnek majd a hozzászólásomon, pedig pont azért teszem fel, hogy beszélgessünk, megkülönböztetés nélkül mindenkivel, nem csak ahhoz szólunk , akivel már találkoztunk és kedveljük vagy vmi más érdekünk fűződik hozzá, hogy nyalizzunk neki, esteleg lenézzük a nálunk "butábbakat", mert nincs hülye kérdés. ;)
"A növekedés nem jár lármával" ;)

Avatar
lesli5
Hozzászólások: 5268
Csatlakozott: 2015.02.19. 20:16
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár
Kapcsolat:

Re: Csevegő

HozzászólásSzerző: lesli5 » 2017.07.08. 20:22

Sajnos jól látod Barátom! Ez nálam is így van sajnos. Egyszerűen nem marad időm/energiám már sok dologra és ennek a családom és barátaim isszák meg a "levét". Személy szerint nagyon sajnálom, hogy csak egy egy hozzászólásom van, sok kérdést és egyéb észrevételt sokszo meg sem látok sajnos.
Részemről pörög az üzlet/másodállás és nincs mellette sok időm fórumozni. A minap kérdezte pont Csabi, hogy "na látod milyen az, amikor nincs egész tavasztól őszig semmire sem ideje az embernek?"
"Még locsolni sincs időm." Sokszor mondogatja ezt, most már megértettem.
Semmiképp nem szeretnék a napi teendőim mögé bújni, de tényleg kevés lett az időm és ezzel látom sokan így vannak.

Avatar
Encsike
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2015.06.24. 19:12
Kapcsolat:

Re: Csevegő

HozzászólásSzerző: Encsike » 2017.07.08. 22:37

Az elözőekhez szólva: Szerintem semmi baj nincs itt a fórummal csak mindenki nyaral, pihen , szanaszét van.Ami nyáron természetes.( ilyenkor meg még locsolni is kell a szépségeket ami munkából hazaérve még egy kis plussz idő az esténkből)Én személy szerint nem szeretem a facebookot , nem is vagyok fent.Soha nem is vágytam rá de ez mellékes.Ott sok ember megfordul talán ezért is más ott a helyzet , én szeretek itt lenni köztettek és többre nem vágyom.Az én szememben itt mindenki egy nagy mágus és jó tanulni tőletek, ehhez viszont számomra nem kell facebook.

kizzo

Re: Csevegő

HozzászólásSzerző: kizzo » 2017.07.09. 01:09

Sok a pepecselés. Én utálom a képeimet lekicsinyíteni. Egyrészt macerás, másrészt veszít a minőségéből. Én ezért kerülöm a fórumot.

Avatar
Boni
Hozzászólások: 4867
Csatlakozott: 2015.02.20. 17:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Csevegő

HozzászólásSzerző: Boni » 2017.07.09. 09:58

Az tény,hogy vannak kezelhetőségi,átláthatósági hibái az oldalnak is,de a csapat se a régi már. ;)
"A növekedés nem jár lármával" ;)

Avatar
Alpha
Hozzászólások: 8442
Csatlakozott: 2015.02.19. 22:44
Kapcsolat:

Re: Csevegő

HozzászólásSzerző: Alpha » 2017.07.09. 11:07

Ahogy Laci is fogalmazta, "nem szeretné a munka mögé bújni", pedig reális lenne. Most kezdtünk el egy új munkát ...
Örülök, ha a kétlábúval, a négylábúakkal és a hatlábúakkal meg az uszonyosokkal tudok foglalkozni és mellette marad egy kis idő a kertészkedésre is. A fórumot is inkább csak olvasom. De, "nem sokára ismét jön a tél" akkor több lesz a "szabadidőm".

Avatar
Boni
Hozzászólások: 4867
Csatlakozott: 2015.02.20. 17:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Csevegő

HozzászólásSzerző: Boni » 2017.07.09. 14:44

Ahogy Laci is fogalmazta, "nem szeretné a munka mögé bújni", pedig reális lenne. Most kezdtünk el egy új munkát ...
Örülök, ha a kétlábúval, a négylábúakkal és a hatlábúakkal meg az uszonyosokkal tudok foglalkozni és mellette marad egy kis idő a kertészkedésre is. A fórumot is inkább csak olvasom. De, "nem sokára ismét jön a tél" akkor több lesz a "szabadidőm".
Na, ne! Azt hittem , hogy Mariannt hívod "uszonyosnak"( mert Ő egy sellő ;-) ) , de , hogy csak simán" kétlábú " legyen... :oops: 8-) :lol:
"A növekedés nem jár lármával" ;)

Avatar
Alpha
Hozzászólások: 8442
Csatlakozott: 2015.02.19. 22:44
Kapcsolat:

Re: Csevegő

HozzászólásSzerző: Alpha » 2017.07.09. 20:30

A hivatalos megszólítás a NagyFőnök. 8-)
A lábak számával történő megjelölés pedig, csak a játék kedvéért volt ... :lol:

Avatar
imy
Hozzászólások: 1335
Csatlakozott: 2015.02.21. 21:52
Tartózkodási hely: Soltvadkert
Kapcsolat:

Re: Csevegő

HozzászólásSzerző: imy » 2017.07.09. 21:20

Ide egy kicsit becsevegek én is. Nyáron minden mást szívesebben csinálok inkább, mint hogy bent üljek a gép előtt... Nem mintha már nem érdekelnének az itteni történések, de nyáron a lakásba csak aludni járok be. Inkább kint vagyok én is a szabadban, a növények között, mint a többség általában. ;)

Avatar
Boni
Hozzászólások: 4867
Csatlakozott: 2015.02.20. 17:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Csevegő

HozzászólásSzerző: Boni » 2017.07.10. 06:16

Ide egy kicsit becsevegek én is. Nyáron minden mást szívesebben csinálok inkább, mint hogy bent üljek a gép előtt... Nem mintha már nem érdekelnének az itteni történések, de nyáron a lakásba csak aludni járok be. Inkább kint vagyok én is a szabadban, a növények között, mint a többség általában. ;)
"Ha nagyon várod a barátodat,a saját szívdobogásodat ne azonosítsd lova patáinak a dübörgésével" ( indián közmondás) :)
Csak Neked,mert megérted! ;) Azért itt :) ,mert másnak is szól! 8-)
"A növekedés nem jár lármával" ;)

Avatar
Norbi74
Hozzászólások: 1916
Csatlakozott: 2015.02.19. 16:17
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Kapcsolat:

Re: Csevegő

HozzászólásSzerző: Norbi74 » 2017.07.10. 07:48

Csak én érzem,vagy valóban belaposodott a fórumunk. Ahogy nézem a facebook vízió mindennél erősebb. Sajnálom,pedig az igazi szakmaiságot itt a fórumon lenne jó folytatni,nem pedig ott a sokmillió csoportban . Én személy szerint sajnálom. Itt a nyár és napi hozzászólás alig van. Szakmai meg még annyi sem.
Nincs itt semmi ellaposodás minden nyáron ilyen a fórum. Az fb csoportot nézd viszza. Eladom ezt azt, ezt szereztem, kb ennyi az egész semmi másról nem szól. Ráadásul ott visszakeresni egy korábbi hozzászólást sok sikert hozzá. Egy egyszerű felület jól lehet like-t vadászni, ezen kívűl napi csevegésre rendben de minden amúgy a homályba vész.

Avatar
Encsike
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2015.06.24. 19:12
Kapcsolat:

Re: Csevegő

HozzászólásSzerző: Encsike » 2017.07.10. 20:03

Csak én érzem,vagy valóban belaposodott a fórumunk. Ahogy nézem a facebook vízió mindennél erősebb. Sajnálom,pedig az igazi szakmaiságot itt a fórumon lenne jó folytatni,nem pedig ott a sokmillió csoportban . Én személy szerint sajnálom. Itt a nyár és napi hozzászólás alig van. Szakmai meg még annyi sem.
Nincs itt semmi ellaposodás minden nyáron ilyen a fórum. Az fb csoportot nézd viszza. Eladom ezt azt, ezt szereztem, kb ennyi az egész semmi másról nem szól. Ráadásul ott visszakeresni egy korábbi hozzászólást sok sikert hozzá. Egy egyszerű felület jól lehet like-t vadászni, ezen kívűl napi csevegésre rendben de minden amúgy a homályba vész.
Norbi teljesen igazad van ;) ,sajnos a facebook ráadásul egy terülj-terülj asztalkám a rossz embereknek.

Avatar
kurdilaci
Hozzászólások: 2919
Csatlakozott: 2015.02.26. 11:48
Tartózkodási hely: Fábiánsebestyén
Kapcsolat:

Re: Csevegő

HozzászólásSzerző: kurdilaci » 2017.07.11. 18:54

Csak én érzem,vagy valóban belaposodott a fórumunk. Ahogy nézem a facebook vízió mindennél erősebb. Sajnálom,pedig az igazi szakmaiságot itt a fórumon lenne jó folytatni,nem pedig ott a sokmillió csoportban . Én személy szerint sajnálom. Itt a nyár és napi hozzászólás alig van. Szakmai meg még annyi sem.
Nem kell sajnálni, meg kell próbálni szakmaisággal feldobni. ;)
Holnap pl.,ha felteszek egy érdekes dolgot a kaktusz topikba, biztos vagyok benne, hogy Kurdilaci válaszolni fog előbb utóbb, de más szakértők vagy nem szakértők átlépnek majd a hozzászólásomon, pedig pont azért teszem fel, hogy beszélgessünk, megkülönböztetés nélkül mindenkivel, nem csak ahhoz szólunk , akivel már találkoztunk és kedveljük vagy vmi más érdekünk fűződik hozzá, hogy nyalizzunk neki, esteleg lenézzük a nálunk "butábbakat", mert nincs hülye kérdés. ;)
Köszi Nelli! :) Sajnos az utóbbi időben én sem nagyon értem rá a fórumot látogatni a rengeteg különmunka miatt, amiknek sajnos még nincs is teljesen vége. Azért ígérem, hogy megpróbálok aktívabb lenni.

Avatar
Boni
Hozzászólások: 4867
Csatlakozott: 2015.02.20. 17:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Csevegő

HozzászólásSzerző: Boni » 2017.07.27. 15:26

"A növekedés nem jár lármával" ;)


Vissza: “Egyéb képek, növények, állatok, csevegő”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 30 vendég