Csevegő

Ide tölthetsz fel tájakat, természeti jelenségeket és a vicces képeket.
Avatar
törpelószőr
Hozzászólások: 914
Csatlakozott: 2015.02.19. 19:42
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Kapcsolat:

Re: Csevegő

HozzászólásSzerző: törpelószőr » 2018.01.03. 18:43

Jó lehetett.... :D
Hát nem tudom,biztos volt akinek jól esett.
Pár fürdőzőt kérdeztem,azt válaszolták,a vízből kijőve már fáznak.
Szép piros volt a bőrük,azért a hideg megtette hatását. ;) :lol:
Voltam annó 5 fokos vízben, sokkolta a testemet, olyan volt mint amikor egymillió pici tűvel szurkodnának egyszerre mindenhol. Egy 18 fokos vízből másztunk át az 5 fokosba, de nagy sokk volt elmondhatom.... :lol:
Mekkora volt? Mármint a sokk?? :lol: :lol:

Avatar
lesli5
Hozzászólások: 5268
Csatlakozott: 2015.02.19. 20:16
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár
Kapcsolat:

Re: Csevegő

HozzászólásSzerző: lesli5 » 2018.01.03. 19:00

Mekkora volt? Mármint a sokk?? :lol: :lol:
Óriási... :lol: :lol:

Avatar
Bis
Hozzászólások: 2187
Csatlakozott: 2015.02.19. 22:58
Tartózkodási hely: Szlovákia
Kapcsolat:

Re: Csevegő

HozzászólásSzerző: Bis » 2018.01.04. 00:04

Mekkora volt? Mármint a sokk?? :lol: :lol:
Óriási... :lol: :lol:

No higgyem is el... :roll:
Ja, már mint a sokk, az tényleg óriási nagy lehetett! :P :lol: :lol:

Avatar
lesli5
Hozzászólások: 5268
Csatlakozott: 2015.02.19. 20:16
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár
Kapcsolat:

Re: Csevegő

HozzászólásSzerző: lesli5 » 2018.01.04. 07:04

Mekkora volt? Mármint a sokk?? :lol: :lol:
Óriási... :lol: :lol:

No higgyem is el... :roll:
Ja, már mint a sokk, az tényleg óriási nagy lehetett! :P :lol: :lol:
A többi az icipici..... :lol: :lol:

Avatar
törpelószőr
Hozzászólások: 914
Csatlakozott: 2015.02.19. 19:42
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Kapcsolat:

Re: Csevegő

HozzászólásSzerző: törpelószőr » 2018.01.04. 21:31

Hosszú téli estéken mit tehet az ember, a fotóit rendezi. Ezt találtam, még évekkel ezelőtt fotóztam :D
Virágföld.JPG
Virágföld.JPG (947.37 KiB) Megtekintve 6462 alkalommal

Avatar
lesli5
Hozzászólások: 5268
Csatlakozott: 2015.02.19. 20:16
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár
Kapcsolat:

Re: Csevegő

HozzászólásSzerző: lesli5 » 2018.01.05. 06:26

:lol: :lol:

kizzo

Re: Csevegő

HozzászólásSzerző: kizzo » 2018.01.05. 06:56

Gondolom egy vallási dologra utalt.....
Én meg remélem, hogy nem arra gondolt, és nem akart megsérteni senkit, aki vallásos.

Azt is remélem, hogy egy ilyen fórumon az adminisztrátorok nem engedik az ilyen irányú megnyilvánulásokat. A fórum szabályai érzésem szerint kell, hogy tiltsák a vallási és nemi hovatartozással, illetve politikával kapcsolatos, - másokra nézve esetleg sértő bejegyzéseket.

Hiszek abban, hogy ebben az egyre inkább elkorcsosuló világban legalább mi, növényesek vagyunk annyira kulturáltak és intelligensek, hogy tiszteletben tartjuk egymás egyéni gondolkodásmódját a világ dolgairól.

Kérlek, erősítsetek meg ebben a hitemben.

Üdv:

Zoli

Avatar
Boni
Hozzászólások: 4865
Csatlakozott: 2015.02.20. 17:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Csevegő

HozzászólásSzerző: Boni » 2018.01.05. 08:42

Gondolom egy vallási dologra utalt.....
Én meg remélem, hogy nem arra gondolt, és nem akart megsérteni senkit, aki vallásos.

Azt is remélem, hogy egy ilyen fórumon az adminisztrátorok nem engedik az ilyen irányú megnyilvánulásokat. A fórum szabályai érzésem szerint kell, hogy tiltsák a vallási és nemi hovatartozással, illetve politikával kapcsolatos, - másokra nézve esetleg sértő bejegyzéseket.

Hiszek abban, hogy ebben az egyre inkább elkorcsosuló világban legalább mi, növényesek vagyunk annyira kulturáltak és intelligensek, hogy tiszteletben tartjuk egymás egyéni gondolkodásmódját a világ dolgairól.

Kérlek, erősítsetek meg ebben a hitemben.

Üdv:

Zoli
Ha ,itt a fórumon a trágárság megengedett kipontozással...akkor a Maurelli topikban is mindegy,hogy ki mire gondol,szerintem 8-) , az agymosással kapcsolatban,úgyhogy 1:1.



a fórum szabályzat
13. A trágár és sértő szavak illetve azok szinonimái esetén a hozzászólás törlésre kerül. Bizonyos esetekben a tagot kizárjuk.
"A növekedés nem jár lármával" ;)

kizzo

Re: Csevegő

HozzászólásSzerző: kizzo » 2018.01.05. 08:58

Szerintem meg a kettő nagyon nem parallel.

Avatar
Boni
Hozzászólások: 4865
Csatlakozott: 2015.02.20. 17:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Csevegő

HozzászólásSzerző: Boni » 2018.01.05. 10:13

Szerintem meg a kettő nagyon nem parallel.
Olyan szempontból az,hogy egyiket se kéne megengedni még burkoltan vagy utalásokkal se,de ez van, szó-szót követ és egy mondat erejéig becsúszik ilyesmi! ;) Elfogadjuk és szeretjük egymást! :) Ugyanis közös a hobbink és egy csapat vagyunk,legalábbis itt 8-), a fórumon! :)
Én így gondolom. ;)
A fórum szabályzat
3. A „palmatartok.hu” politikától, vallásoktól, rasszizmustól és ezek bármilyen formájától mereven elzárkózik! Az ilyen bejegyzések törlésre kerülnek, súlyosabb esetben a tagot kizárjuk. Kérünk, hogy te se tegyél ilyen beírást!
"A növekedés nem jár lármával" ;)

Avatar
Norbi74
Hozzászólások: 1916
Csatlakozott: 2015.02.19. 16:17
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Kapcsolat:

Re: Csevegő

HozzászólásSzerző: Norbi74 » 2018.01.05. 14:17

Én még azt sem engedném meg, hogy egy topicon belül sok sok a topictól eltérő bejegyzések kerüljenek akár oldalakon keresztül. Sajnos visszaolvasásnál nagyon zavaró. Ezért lett létrehozva a csevegő az alpverzióban emlékszem, hogy nem is létezett, de igény lett rá. Tényleg jó lenne ha minden topicba a megfelelő bejegyzések lennének és amennyiben ettől eltérő bejegyzéseket szeretne valaki akkor használná a csevegőt.

Avatar
lesli5
Hozzászólások: 5268
Csatlakozott: 2015.02.19. 20:16
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár
Kapcsolat:

Re: Csevegő

HozzászólásSzerző: lesli5 » 2018.01.05. 19:45

Én még azt sem engedném meg, hogy egy topicon belül sok sok a topictól eltérő bejegyzések kerüljenek akár oldalakon keresztül. Sajnos visszaolvasásnál nagyon zavaró. Ezért lett létrehozva a csevegő az alpverzióban emlékszem, hogy nem is létezett, de igény lett rá. Tényleg jó lenne ha minden topicba a megfelelő bejegyzések lennének és amennyiben ettől eltérő bejegyzéseket szeretne valaki akkor használná a csevegőt.
Ott a pont, bár én is sok helyen bele megyek a marhaságokba.

Avatar
lesli5
Hozzászólások: 5268
Csatlakozott: 2015.02.19. 20:16
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár
Kapcsolat:

Re: Csevegő

HozzászólásSzerző: lesli5 » 2018.01.05. 19:52

Gondolom egy vallási dologra utalt.....
Én meg remélem, hogy nem arra gondolt, és nem akart megsérteni senkit, aki vallásos.

Azt is remélem, hogy egy ilyen fórumon az adminisztrátorok nem engedik az ilyen irányú megnyilvánulásokat. A fórum szabályai érzésem szerint kell, hogy tiltsák a vallási és nemi hovatartozással, illetve politikával kapcsolatos, - másokra nézve esetleg sértő bejegyzéseket.

Hiszek abban, hogy ebben az egyre inkább elkorcsosuló világban legalább mi, növényesek vagyunk annyira kulturáltak és intelligensek, hogy tiszteletben tartjuk egymás egyéni gondolkodásmódját a világ dolgairól.

Kérlek, erősítsetek meg ebben a hitemben.

Üdv:

Zoli
1. Valóban korcsosul a világ, ebben egyet értek és megerősítelek a hitetben is. 2. Biztos nem akart megbántani senkit se törpelószőr, jómagam is vallásos vagyok!!! 3. Viszont én nem írtam semmi bántót senkinek, csupán azt ami nekem ebből lejött. 4. Moderátoraink jól végzik a dolgukat.

kizzo

Re: Csevegő

HozzászólásSzerző: kizzo » 2018.01.05. 21:02

Laci! Nem Neked címeztem, ne is vedd Magadra. :) Nem is Boninak, de tudjuk, hogy ő mindenbe belekotyog, mert sok ideje van.

Avatar
törpelószőr
Hozzászólások: 914
Csatlakozott: 2015.02.19. 19:42
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Kapcsolat:

Re: Csevegő

HozzászólásSzerző: törpelószőr » 2018.01.05. 21:18

Laci! Nem Neked címeztem, ne is vedd Magadra. :) Nem is Boninak, de tudjuk, hogy ő mindenbe belekotyog, mert sok ideje van.
Zoli!
Igazán nem értem, hogy mi korbácsolta fel a kedélyeket ennyire? Melyik hozzászólás?

Avatar
lesli5
Hozzászólások: 5268
Csatlakozott: 2015.02.19. 20:16
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár
Kapcsolat:

Re: Csevegő

HozzászólásSzerző: lesli5 » 2018.01.05. 21:44

1. Valóban korcsosul a világ, ebben egyet értek és megerősítelek a hitetben is. 2. Biztos nem akart megbántani senkit se törpelószőr, jómagam is vallásos vagyok!!! 3. Viszont én nem írtam semmi bántót senkinek, csupán azt ami nekem ebből lejött. 4. Moderátoraink jól végzik a dolgukat.
Bocsi elnéztem, nem Törpelószőrre gondoltam.

Avatar
Lajos
Hozzászólások: 1309
Csatlakozott: 2016.06.14. 18:48
Tartózkodási hely: Százhalombatta
Kapcsolat:

Re: Csevegő

HozzászólásSzerző: Lajos » 2018.01.05. 23:13

1. Valóban korcsosul a világ, ebben egyet értek és megerősítelek a hitetben is. 2. Biztos nem akart megbántani senkit se törpelószőr, jómagam is vallásos vagyok!!! 3. Viszont én nem írtam semmi bántót senkinek, csupán azt ami nekem ebből lejött. 4. Moderátoraink jól végzik a dolgukat.
Bocsi elnéztem, nem Törpelószőrre gondoltam.
Gondolom az én cinikus hozzászólásom az eszmecsere tárgya....

Avatar
Lajos
Hozzászólások: 1309
Csatlakozott: 2016.06.14. 18:48
Tartózkodási hely: Százhalombatta
Kapcsolat:

Re: Csevegő

HozzászólásSzerző: Lajos » 2018.01.05. 23:27

Laci! Nem Neked címeztem, ne is vedd Magadra. :) Nem is Boninak, de tudjuk, hogy ő mindenbe belekotyog, mert sok ideje van.
Szerintem Boni hozzászólásai igencsak messze állnak a "belekotyogástól". Még, ha nem is értek vele mindig egyet, egy értelmes nőnek tartom, nem egy buta tyúknak.

Avatar
Boni
Hozzászólások: 4865
Csatlakozott: 2015.02.20. 17:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Csevegő

HozzászólásSzerző: Boni » 2018.01.06. 07:59

:lol: :lol:
;)
"A növekedés nem jár lármával" ;)

Avatar
Boni
Hozzászólások: 4865
Csatlakozott: 2015.02.20. 17:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Csevegő

HozzászólásSzerző: Boni » 2018.01.06. 08:01

Laci! Nem Neked címeztem, ne is vedd Magadra. :) Nem is Boninak, de tudjuk, hogy ő mindenbe belekotyog, mert sok ideje van.
Szerintem Boni hozzászólásai igencsak messze állnak a "belekotyogástól". Még, ha nem is értek vele mindig egyet, egy értelmes nőnek tartom, nem egy buta tyúknak.
Köszi, Lajos! ;) :)
"A növekedés nem jár lármával" ;)


Vissza: “Egyéb képek, növények, állatok, csevegő”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 12 vendég