Hibaüzenetek, észrevételek, egyéb közlemények

Itt van lehetőséged az adminok részére üzenni, valamint a tagokkal bármilyen közleményt megosztani.
Bis
Kapcsolat:

Re: Hibaüzenetek, észrevételek, egyéb közlemények

HozzászólásSzerző: Bis » 2018.12.23. 19:05

Szia Csaba! Szintén nagyon jó ötletnek tartom. Már vártam is, hogy itt is olvashatok az élményeitekről, láthatok csodás képeket, bár párat már láttam a Laci által megosztottakból a FB-n, de ott csak ritkán vagyok, itt a Pálmatartók oldalon szinte napi szinten átolvasom a friss hozzászólásokat, még ha nem is szólok hozzá mindenhez.

imy
Kapcsolat:

Re: Hibaüzenetek, észrevételek, egyéb közlemények

HozzászólásSzerző: imy » 2018.12.28. 09:28

Sziasztok! Köszönöm a támogatást!
Külön köszönet admin6-nak, hogy már el is indította a "Taiwan" témát! ;) Ahogyan időm engedi, igyekszem majd minél több képpel és leírással elmesélni Nektek az ottani élményeinket.
Azt gyorsan hozzáteszem, hogy nem 1-2 nap alatt fogom feltölteni azt a rengeteg képet, amit készítettünk...Szíves megértéseteket kérem! :D
Eddig is jórészt az időhiány(om) hátráltatta a dolog elindulását, ezért meg sem említettem az ötletemet az elmúlt években. De a képeket nézegetve biztos vagyok benne, hogy Ti is szívesen látnátok néhányat belőlük és én is szívesen megosztanám Veletek. Különösen itt, a Pálmatartókon, mivel itt időtállóbb lehet a megosztás, mint pl. a fb-on. (ahogyan már szó volt róla valamelyik témában, itt áttekinthetőbb, visszakereshetőbb később is minden info)

Vissza: “Hibajelentések, észrevételek, egyéb közlemények”